Hakkımızda

OTO PASPAS 'a HOŞ GELDİNİZ


OTO PASPAS 2012 yılı kuruluşumuzdan bu yana araca özel halı paspas üreticisi olup, O zamandan beri coşkuyla koşan, sağlıklı büyüyen şirket çalışanları ile ayda binlerce araba paspası üreten lokal ve uluslararası bir çevrimiçi mağazaya dönüştü.

Birlikte etik bir girişimciliğe odaklanarak mükemmellik için çalışıyor ve üretiyoruz.
Bu ön koşullarla, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunma gayretinin yanında, her zaman bütünlükle iş yapmak ve güçlü bir dürtü ile mükemmellik için çabalamaktayız. Her bütçeye uygun fiyatlarla esnek kalmamız şirketimizin üretken ölçek ekonomisine katkı sağlamasını, sürekli büyümeyi ve uluslararasılaşmayı getirmektedir. Aynı zamanda, müşterilerimiz için makul fiyatlarla kaliteli ürünleri şeffaf iş uygulamalarına dönüştürmekte ve şirketimizi sağlıklı tutmaktadır.
Hem zanaatkarı, hem de müşteriyi dünya çapında memnun eden modern işçilik. Sloganımız? Kaliteye bir adım daha yaklaşın...

Kuruluşumuzdan bu yana, Bunu sürekli geliştirme ve iyileştirmeye odaklanarak, müşterilerimizin taleplerini her zaman karşılamak ve sevdikleri ürünleri üretmek için esnek kalıyoruz. Amacımız, her sürücüye biraz ekstra konfor getiren kaliteli, pratik araç paspasları yapmak ve arabanızın aldığınız gün kadar iyi görünmesini sağlamaktır.

Kendi fabrikamızdan
Her araba paspası doğrudan kendi fabrikamızdan gelir ve orijinal sabitleme sistemini içerir. Üretimden teslimata kadar, ürünlerimizin uygun fiyatlı kalması için zincirde mümkün olduğunca az sayıda kalarak üreticiden tüketiciye direk hizmet sağlamaktayız.

Spesifikasyonlarınız
Paspaslarınızı tamamen kendi beğeninize göre tasarlıyorsunuz. İpliğin renginden, halı kalitesine, kendi metinlerinize kadar çevrimiçi mağazamızda isteğinize özel olarak birçok şeyi kendiniz seçebilirsiniz.
Web sitesi aracılığıyla aradığınız şey mevcut değil mi? O zaman size bireysel yardım sunabiliriz.
Her çalışanın evinde hissedebileceği hoş bir çalışma ortamı sayesinde ürünlerimiz üzerinde çalışmaktan zevk alıyoruz. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, paspaslarımızın yüksek kaliteli bitişiyle ve etik girişimcilik stratejimize devam etmek için, mızrak başlarımızdan biri olan uluslararasılaşma ve alttaki maddeleri sağlamaktır:
Ölçek ekonomilerine dayalı ürün geliştirme için daha fazla fırsat yaratmak,
Belirli müşteri gereksinimlerine daha esnek yanıt vermek,
Personelimiz için iyi çalışma koşullarına yatırım yapmaya devam etmek,
Verimli çalışabilmemiz için otomasyonu kendi elimizde tutmak,
Çevrimiçi platformumuzu sürekli optimize ederek kullanıcı dostu olma açısından önde kalmaya çabalamaktayız.

Vaatlerimiz
Müşteri merkezli: OTO Paspas 'ta ürününüzün nasıl görünmesi gerektiğine siz karar verirsiniz, biz kalite ve hizmetle ilgileniriz.
Cömert garanti: Kullandığımız yüksek kaliteli malzemelerin ve çalışanlarımızın dikkatli çalışma yöntemlerinin arkasında duruyoruz. Bu yüzden size ekstra cömert bir garanti sunuyoruz.
Adil fiyatlar: Maksimum çabayla çabalıyoruz, ancak orijinalinden daha düşük gerçekçi fiyatlara sahibiz.
Güvenilir Teslimat: Kalite için yüksek puanları (zamanında teslimat ve düşük hata yüzdeleri) nedeniyle her zaman dağıtım ortağı Yurtİçi Kargoyu kullanmaktayız.

Üretimden

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile Üretimden Teslimata Aşkla ve Tutkuyla.


En İyi Hizmet

Geniş Veri Tabanı ve Bilgi birikimimiz ile Mükemmellik için müşterilerimizle her zaman iletişim halindeyiz.


Güvenli Alışveriş

256-bit SSL Güvenliği ile güvenli ve rahat bir alışveriş yapmanızı sağlayan güvenli ödeme yöntemimiz. iyzico Desteği ile.


Müşteri & Ürün Odaklı

Uzman Ekiple 12 Yıl Model Deneyimi & %100 Uyum ve Müşteri Memnuniyet Garantisi