Sipariş Takip - İptal

Sipariş Takip:
Siparişlerinizin Kargo takibini Profil/Siparişlerim üzerinden takip edebilirsiniz. 
Ürün çıkışı yapıldıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak mail adresinize ve telefon numaranıza SMS olarak bildirim gönderilmektedir. 

Sipariş İptali:
Siparişinizin iptali ürünün satıcıya ulaşımının ardından iade şartlarına uygunluğu kontrol dildikten sonra yapılmaktadır. Ürününüz iade şartlarına uyuyorsa 1-3 iş günü içerisinde bedel iadesi talimatı bankanıza iletilmekte ve bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-10 iş günü içinde ürün bedeli hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde vipotopaspas.com’un bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır. 

İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılır. Örneğin ödemenizi Havale/EFT ile yaptıysanız iadeniz de Havale/EFT ile, taksitli ise taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür vipotopaspas.com ile ilgili değildir, bankalarınız tarafından belirlenmiştir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturanız ile birlikte Yurtiçi Kargo Atalar Şube OTO PASPAS
275197263 FURKAN ÜNAL OTO PASPAS Anlaşmalı cari kodu ile gönderebilirsiniz. (bkz. Kargo Rehberi)
İade gönderimlerin ücreti müşterilerimize ait olacaktır. 

İade işlemlerinde kargo ücretlerinin tarafimizca karşılanması, sadece altta belirtilen durumlarda geçerlidir.
> Ürünler için sizlere taahhüt edilen açıklamaların eşleşmemesi durumu sözkonusu ise;
> Seçtiginiz kenar ve dikiş renklerle eşleşmeyen bir ürün teslim edildiğinde,
> Tarafınıza gönderilen ürünün aracınıza hiçbir şekilde uymuyor ise, (fotoğraf ve araç model ayrıntıları gibi kanıtların sağlanması gerekmektedir.)