İptal-İade-Değişim

Göndermiş olduğumuz ürünün iade edilme şartı, kullanılmamış olması koşuluyla, satın alındıktan sonraki 14 gün içinde ürün iadelerini kabul etmekteyiz.
İadeler, tarafınızca özelleştirilmiş logolu(baskılı) ürünler ve farklı renkli halılar (Bej-Kum Beji-Kahve-Gri-Vizon-Mavi-Yeşil vb. renk Halılar için geçerli değildir. (Farklı Renk Halı seçimlerinde müşterilerimizden mutlaka foto teyidi alınmaktadır ve tam onay alınmadan sipariş işlemi başlatılmaz.)

İade işlemlerinde Kargo ücreti tarafinizca karşılanmalıdır. Aksi takdirde ürün iade işlemi gerçekleştirilmez.
İade işlemlerinde kargo ücretlerinin tarafimizca karşılanması, sadece altta belirtilen durumlarda geçerlidir.

  • Ürünler için sizlere taahhüt edilen açıklamaların eşleşmemesi durumu sözkonusu ise;
  • Tarafınıza gönderilen ürünün aracınıza hiçbir şekilde uymuyor ise, (fotoğraf ve araç model ayrıntıları gibi kanıtların sağlanması gerekmektedir.)

Monitör ayarlarınızın parlaklığı ve kontrast ayarları renklerde sapmaya sebebiyet verebilir. Sipariş vermeden önce araç yıllarını ve ayrıntılarını kontrol etmek sizin sorumlulugunuzdadir. Bizler her zaman sizlere en iyi çözümü sağlamak ve yardımcı olmak için gereken destekleri sağlamaktayız. Bu yüzden eğer emin değilseniz, sizin için uygun olani teyit edebilmemiz adına bizlere;
0216 306 5181 numaralı telefondan veya vipotopaspas@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.  

Unutmayın, halı paspas üretimlerimizde tüm şablonlarımız aracın içerisinden özel olarak alınan kendi şablonlarımız ve orijinal fabrika boyutları olan Orijinal OEM Halı Paspas şablonları kullanmaktadır. Bu konudaki inisiyatif VIP Oto Paspas tarafından karar verilmektir. 

Fabrika tarafindan aracın içinde bulunan yada servisten tedarik edilen, tüm Kauçuk Orijinal OEM Paspasların kalıpları; her zaman için Orijinal OEM Halı Paspas kalıplarından farklılık gösterebilir ve Kauçuk paspaslardan kalıp alımı gerçekleştirilmez.

Paspaslarımız her zaman aracınızın modeline ve şasesine özel olarak uyarlanmaktadır. Tarif ve taahhüt edildiği gibi aracınıza birebir uyum sağlayacaktır. Monitör ayarlarınızın parlaklığı / kontrastı nedeniyle renklerde sapmaya sebebiyet verebilir. Sipariş vermeden önce ürün kategorisinde ve ürün detay sayfasında yerleştirilen ve temsili olmayan kalıp şablon resimlerini kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

Kalıp Şablon resmi haricinde ve kalıp üzerinde kendinize özel değişiklikler yapmak istediğiniz takdirde; ek ücret karşılığında yardımcı olmaktayız. Lütfen iletişime geçiniz. İsteğe bağlı olarak hali numuneleri mevcut olup adresinize kargo ile gönderebiliriz.